Poslední kolo tady Hanielka (Vanessa Hudgens)

Listopad 2007

Předvánoční vtipy

30. listopadu 2007 v 23:38 Blbinky,řetězáky,vtipy,atd...prostě jakýkoliv články
* Jaká je oblíbená koleda mladých rodičů ?
- Tichá noc -
* Milý Ježíšku, opracdu moc bych si přála pejska. - Tvoje Sára
- Sáro, škemrat zkoušej u rodičů, na mě to neplatí. - Ježíšek
* Svítící tatínek *
" Můj tatínek je kutil," chlubí se kamarádům Jenda. " Když nám o Vánocích nesvítily svíčky na stromečku, začal je opravovat. A nakonec to dopadlo tak, že když je zapojil do zásuvky, svíčky nic a začal nám svítit a blikat taťka ! "
* Proč vlastně slavíme Vánoce ?
- Přece se každý den stává, že se narodí muž, který se později považuje za boha ! "
* Je to červené a škodí to zubům, co je to ?
- Cihla -

Animace proti týrání zvířat!!!

30. listopadu 2007 v 23:26 Zvířátka
PROHLÉDNĚTE SI TUTO ANIMACI A DEJTE JI PROSÍM NA SVŮJ BLOG A TÍM POMÁHEJTE PROTI TÝRÁNÍ!

Kytí abeceda

30. listopadu 2007 v 22:53 Obrázky

Žába a řve...=D

30. listopadu 2007 v 22:50 Klipy
Jako good, ale nemuseli by jí furt tak brát do ruky chudinku se jich bála...njn to sou prostě lidi...njn

Jingle Bells Rock

30. listopadu 2007 v 22:39 MP3
Jingle Bells Rock - good písnička =D Poslechni si!

Me to you 2

30. listopadu 2007 v 14:42 Obrázky
KLIKNI SI NA CELÝ ČLÁNEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hezký avatarky

30. listopadu 2007 v 14:23 Obrázky

Jak přežít vánoční čas...=)

30. listopadu 2007 v 14:18 Blbinky,řetězáky,vtipy,atd...prostě jakýkoliv články
Beran
Máte hodně vnitřní energie a temperamentu, nebojíte se davů. Vždy dokážete najít to správné místo a čas, kde dárky vybírat. Dokážete být sice docela necitlivé ke svým příbuzným, ale pro své děti připravujete všechno tak, aby byly spokojené s výzdobou a dárky. O vánočních svátcích ale musíte odpočívat, protože se přeci jen během Adventu činorodostí vyčerpáte.
Býk
Dokážete si všechno dopředu naplánovat a připravit, takže můžete jednat klidněji než ostatní. Víte, kam jít pro dárky, jako je oblečení i sportovní vybavení, jaké koupit těsto na pečivo i kde se pořídí nejlepší kapr. Váš klid ale nesklouzne do pohodlnosti, jste hlavně pragmatické. Vánoce s vámi jsou proto vždy skutečnou oslavou. Všichni mají dobrý pocit z domácnosti.
Blíženci
Je pravda, že před Vánoci dokážete být docela nervózní a podléháte stresu, protože ne úplně chápete význam těchto svátků. Rády využíváte výhodných nákupů a umíte si s blízkými rozdělit povinnosti, je ale nutné je taky víc podporovat. Ze všeho nejraději máte ale navštěvování přátel a milých příbuzných, což vás zbaví stresu stejně jako jejich radost z dárků.
Rak
Ve své domácnosti musíte mít všechno perfektně a skvěle připravené, proto se před Vánoci docela stresujete. Jak při výběru potravin, tak i nejlepších dárků, ale peníze na ně připravené máte. Jestli máte děti, musíte je víc zapojit do úklidu domácnosti. Vaření si však se svou matkou chcete rozdělit samy. Po Vánocích musí váš partner pochopit, že potřebujete víc klidu.
Lev
Advent je vámi oblíbené období. Protože dárky nakupujete během celého roku, jste na Vánoce připravenější, stejně tak se to týká i výzdoby a domácího úklidu. Jako energické osoby to zvládáte. Najdete si ale taky čas na sportování a společenské vánoční besídky, nikde nesmíte chybět. Své děti taky chcete okouzlit. Když pracujete srdečně, nic vás nevyčerpává.
Panna
Před Vánoci dokážete být docela nervózní. Často vybíráte dárky dlouho, protože přemýšlíte o poměru cena/výkon, taky musíte navštěvovat vzdálenější obchody autem. Doma uklízíte prakticky v jednom kuse, protože se vždy najde někdo, kdo naruší váš pořádek. Stresu máte hodně, o to lépe se však cítíte přímo o vánočních svátcích, které si opravdu užíváte v klidu a míru.
Váhy
Máte rády předvánoční období, protože výzdoba měst i domovů vypadá lépe. Vy se rády procházíte obchody, abyste vybíraly a nakupovaly dárky. S nejbližšími lidmi se naštěstí dokážete dohodnout na předvánočním úklidu a úpravách, proto si užijete setkání s přáteli na vánočních besídkách i různých koncertech. Návštěva rodiny o Vánocích bude ale stresující víc.
Štír
Před Vánoci se často musíte pohybovat v davu nakupujících lidí, což nemáte příliš rády, stejně jako kýčovitou výzdobu. Možná totiž potřebujete dárky pořádně prohlédnout a odhadnout jejich význam pro druhé. Domácnost často upravujete dlouho a docela úmorně. Stresu vás zbaví návštěva bazénu nebo delší koupele, hlavně ale vzájemná pomoc mezi vámi a partnerem.
Střelec
Období před Vánoci patří k vašim nejoblíbenějším, nejen proto, že máte narozeniny. Dochází k častým setkáním s přáteli na besídkách, získáváte taky různá ocenění a bonusy, což máte velice rády. Díky tomu lépe zvládáte předvánoční přípravy, úklid, výzdobu a nákup dárků, což berete důkladně. Choďte si často večer i zasportovat, jak vám to vyhovuje.
Kozoroh
Raději byste měly dárky nakupovat dlouho před samotnými Vánoci a uklízet i připravovat vánoční jídlo průběžně, protože jste náchylné na nějakou dobu před Vánoci onemocnět. Proto se vždy snažte domluvit se svými dětmi, rodiči i přáteli, aby se všechen stres zvládl, máte pro to však dobré předpoklady. Vánoce pak pro druhé zorganizujete jako pěkné a působivé.
Vodnář
S Vánoci si těžkou hlavu dlouho neděláte, proto dokážete být docela znervóznělí, když musíte nakupovat dárky nebo provádět úklid. Proto je dobré nechat si poradit od příbuzných a přátel, jak se připravit nejlépe, zvládnete to pak lépe. Taky vám poradí ty nejlepší dárky. Záleží vám hlavně na lidech, proto připravujte svátky pro ně. Pečivo a cukroví si raději nakupte.
Ryby
Vánoční svátky máte dost rády, proto na ně připravujete celou rodinu a jednáte poctivě. Nakupujete ty nejlepší suroviny a potraviny, vybíráte i drahé dárky, často býváte v nákupních centrech. Před Vánoci často míváte dost práce, je to pro vás náročnější. Když vás ale pošlou na služební cestu do ciziny, získáte exotické dárky. Svátky rády trávíte hlavně v posteli a ve vaně.


Hezký srdíčko

29. listopadu 2007 v 20:03 Obrázky

Petice proti týrání zvířátek!

29. listopadu 2007 v 14:33 Zvířátka

Petice proti týrání zvířátek!

Na požádání jsem si sem přihodila petici proti týrání zvířátek. KDO MÁTE BLOG, DEJTE SI TAM TENTO ČLÁNEK A PODEPIŠTE SE POD NĚJ!!!!
Asi všichni milujeme pomazlit se s hebkou srstí našich mazlíčků.. Naše zvířátka měli štěstí.. Ale když zrovna hladíte vaše zvířátko, jiné umírá na pokusy.. Je to smutné a tak Vás vyzívám, abyste proti tomu se mnou bojovali.. Vím že nic proti tomu neuděláme, ale pomocte mi to aspoň rozšířit, aby si lidi uvědomili, že např. jejich zvířátko trpí, majitel ho mlátí, nedává mu nažrat... Pojďte aspoň tohle změnit!!! Dokážeme jim, že je to bolí a měli by si jich považovat!!!!! Smutně zdravím ty, kteří mají rádi zvířátka a v životě jim nebudou ubližovat!!!!
Podpisy: Veve, Joulinka,Bedib,Tr_apka, EmotiveGirl, Liquid Skin, Hanieka

27.11.2007

27. listopadu 2007 v 19:49 Můj deníček!!! =-*
Sem dneska změnila pozadí na blogu no...sem sem dala ale skoro to samí no..ale jako dneska ve škole to

bylo celkem good...jako hlavně na hudebce...jako taký něco..já to sem psát nebudu páč sem lezou

lidičky ze třídy a já fakt neci aby to hned věděli...prostě tam bylo něco super teda spíš někdo =D =D =D

=D =D =D =D =D= D= D=D ale jak no...no nic pak i tak trochu fyzika až na to že sme psali a já se

prostě neučila takže to asi dopadlo blbě no...ch jo..no nic a prostě jako jinak asi good. Dneska sem jinak

byla u doktorky a jako na náký očkování ne a ted mě oupa šíleně bolí rameno...ch jo...já neci aby mi to

bolelo ale tak co nadělám no...no nic končim tak pa.

Školní řád loool

27. listopadu 2007 v 19:14 Blbinky,řetězáky,vtipy,atd...prostě jakýkoliv články
1. V sychravých dnech chodí žák do školy, aby si odpočinul a seznámil se s novými anekdotami.
2. Do školy chodí kdy chce, nejlépe ve vyučování.
3. Vstoupí-li do třídy ředitel nebo jiná povolaná osoba, pozdraví lehkým kývnutím hlavy a sundá nohy ze stolu.
4. Ze třídy odchází libovolně, nejlépe po svých.
5. Při vyučování leží na lavici, pokud ovšem nehraje karty.
6. Není-li spokojen s výsledkem a známkou, dá to najevo hlasitými výkřiky, nehvízdá však na prsty, aby nevzbudil spící spolužáky.
7. Osoby, které potká, pozdraví hlasitým čau.
8. Zásadně se nepřezouvá.
9. Je-li žák podrážděn, předseda třídy včas upozorní učitele, aby žáka dále nedráždil.
10. Ignoruje všechny učitele, ale nemlátí je, když tak po hlavě.
11. Je ukázněný ke všem spolužákům, zajistí pivo, je-li na něm řada.
12. Hraje karty jenom o peníze, když to neumí, ostatní ho to naučí.
13. Svévolně ničí majetek školy, s cizím jedná jako se svým.
14. Je-li žák opilý, nerozptyluje učitele svým žvaněním a jde se domů vyspat.
15. Když něco rozbije, samozřejmě se nepřizná (z morálních zásad).

Co o tobě řekne tvoje barva?

27. listopadu 2007 v 19:12 Blbinky,řetězáky,vtipy,atd...prostě jakýkoliv články
Zdrojový kód

Bílá
Tuto barvu mají rádi lidé otevření, upřímní a nekompromisní, kteří nic neodpustí sobě ani svému okolí.

Červená
Pokud dáváte přednost této barvě, býváte často impulzivní, dokonce až agresivní. Své názory prosazujete, i když nemáte pravdu. Nejbližším však dokážete projevit i něžnost a srdečnost.

Černá
Vyznavači této barvy se vyznačují citlivostí a tajnůstkařením. Baví je i filozofovaní, dokážou šikovně vycházet s lidmi, jsou to rození diplomati.

Fialová
Vaše osobnost je originální, jste samostatný člověk s nezávislými názory a máte zřejmě umělecké sklony. Na své okolí i na sebe máte někdy přehnaně vysoké nároky.

Hnědá
Prozrazuje, že jde o člověka důvěřivé, milé a klidné povahy. Nechybí mu lidskost a silně vyvinutý smysl pro spravedlnost, díky čemuž jej můžete jen těžko rozeznat a ocenit jeho kladné vlastnosti.

Modrá
Představuje opatrnost, rozvážnost, nečinnost a lhostejnost - takto by se stručně daly vyjádřit vaše vlastnosti.. Váš vnitřní svět a život je komplikovaný, toužíte mít všeho hodně, ale neděláte nic, aby jste toho dosáhli.

Oranžová
Zajímá vás svět i lidé okolo. Máte zvědavou povahu, novátorské schopnosti a ctižádostivost. Při uskutečňování svých předsevzetí jste tvrdohlaví.

Růžová
Prozrazuje sentimentalitu a jemnost. Romantické city jsou pro vás přímo charakteristické. Váš smysl pro praktičnost života se přiklání k okrášlování sebe sama podle vlastních představ, což vám často způsobuje zklamání a problémy.

Zelená
Představuje kreativitu, citlivost a ochotu pomáhat jiným lidem prostřednictvím pochopení. Rozdáváte lásku, uzdravujete a motivujete je. Pozor ale, aby jste se příliš nevyčerpali.

Meruňková
Obnovuje, oživuje a jemně stimuluje a může rozpustit a odstranit emocionální blokády. Tento barevný odstín, který je nejblíže barvě pokožky, udržuje v proudu životní energii a zjemňuje pleť.
Žlutá
Je nejsvětlejší z pestrých barev, působí jasně, povzbudivě, zahřívá a rozveseluje. Je to symbol moudrosti, vysoké inteligence a myšlení. Svým pozitivním, magnetickým chvěním působí žlutá povzbudivě na nervy a ztělesňuje pocit svobodného, nezatíženého vývoje. Podporuje chápavost, schopnost kontaktu, zpracovávání zážitků a dojmů a oživuje myšlení. Působí pozitivně na paměť.
Zlatá
Dává pocit hojnosti, lesku a nadbytku. Je to barva správného, pravého středu, barva univerzální lásky a nejvyšších hodnot a zastupuje idealismus, velkorysost a šlechetnost. Zlatá dělá cokoliv hodnotné, drahocenné a žádoucí. Zlatá transformuje poznání v pochopení, pomáhá při zvládnutí duševních nejistot, podporuje ducha na cestě k univerzální moudrosti.

Tyrkys
Barva sebeznázornění, podporující sebevědomí a podněcující fantazii a spontánnost. Je to barva přátelských citů, sympatie a pospolitosti. Tyrkys může potlačit nesmělost, zdrženlivost a trému.

Indigo
Symbol mystických hranic a spirituálních sil. Zastupuje dokonalou neporušenost, skvělé zdraví, univerzální vědomí, vyrovnanost, důstojný klid, důvěru a mírumilovnost.

Šedá
Barva dokonalé neutrality, opatrnosti a ochoty ke kompromisům. Je schopná přizpůsobení, kombinovatelná a diskrétní. Je to barva potlačování, omezování, nejistoty a strachu ze života. Šedá leží v husté mlze, loupí rozhled a skrývá cíl.

Holčičí jména - jejich význam

27. listopadu 2007 v 19:01 Kluci a holky
Adéla - veselá, milá, špatná kamarádka
Adriana - uštěpačná, zlomyslná, dobrá kámoška
Agáta - málomluvná, nejistá, uzavřená
Albína - bystrá, otevřená, vlídná
Alena - vychytralá, málomluvná, křehká
Alice - kamrádská, nezkazí radost, otevřená
Alžběta - dobrotivá, uzavřená, vtipná
Amálie - sebejistá, agresivní, kolektivní
Anděla - družná, smyslná, nejistá
Andrea - chytrá, zdrženlivá, využívaná
Aneta - uštěpačná, zlomyslná, dobrá kámoška
Anežka - ustaraná, vlídná, předvádivá
Anna - dobrotivá, hodná, hodně vnímavá
Antonie - nechá si vše líbit, nesobecká, bojácná
Apolena - jemná, laskavá, vnímavá
Barbora - sympatická, chytrá, vypočítavá
Beáta - jemná, laskavá, vnímavá
Běla - ustaraná, zvědavá, líná
Berta - rozvážná, panovačná, sexuchtivá
Blanka - ustaraná, vlídná, předvádivá
Blažena - bázlivá, rozmazlená, žárlivá
Bohdana - vyděračská, pomlouvá, věrná
Bohumila - smýšlivá, bláznivá, neupřímná
Bohuslava - váhavá, dětská, příjemná
Božena - zamlklá, nevšímavá, nesympatická
Brigita - zamyšlená, pořádná, sexy
Cecílie - pomlouvá, dráždivá, přemýšlivá
Dagmar - nechá si vše líbit, nesobecká, bojácná
Dana - jemná, laskavá, vnímavá
Daniela - tichá, ochotná, chápavá
Darina - pyšná, rozumná, nekamarádská
Darja - podivná, bojácná, upovídaná
Denisa - zamyšlená, pořádná, sexy
Diana - nadřazená, nekamarádská, parádivá
Dita - krásná, chladná, opomíjející okolní svět
Dobromila - nesmiřitelná, rozhodná, rázná
Dorota - rozvážná, pomlouvá, pubertální
Doubravka - má kuráž, smyslná, hrdá
Drahomíra - lehkomyslná, líná, dětinská
Drahoslava - povrchní, posměvačná, vášnivá
Edita - váhavá, dětská, příjemná
Elena - uštěpačná, drzá, zahořklá
Eliška - pyšná, rozumná, nekamarádská
Ema - podivná, bojácná, upovídaná
Emílie - ohnivá, velká osobnost, netrpělivá
Erika - shovívavá, chytrá, má pochopení
Ester - nestálá, nevtíravá, spontání
Eva - chápavá, ochotná, bouřlivá
Evelína - tichá, posmutnělá, nerozhodná
Evženie - povrchní, posměvačná, vášnivá
Františka - milá, rozhodná, bojovná
Gabriela - mrzutá, nevlídná, lehce se zamiluje
Galina - uštěpačná, drzá, zahořklá
Gita - vznešená, tajuplná, zvědavá
Gizela - nestálá, vnímavá, nevšední
Hana - bázlivá, rozmazlená, žárlivá
Hedvika - vyděračská, pomlouvá, věrná
Helena - smýšlivá, bláznivá, neupřímná
Hermína - ohnivá, velká osobnost, netrpělivá
Ilona - panovačná, poroučivá, špatná kámoška
Ingrid - nestálá, nevtíravá, spontání
Irena - vznešená, chytrá, sympatická
Irma - milá, rozhodná, bojovná
Isabela - mrzutá, nevlídná, lehce se zamiluje
Iva - dětská, toulavá, čestná
Ivana - pomlouvána, super kámoška, upovídaná
Iveta - marnivá, ochotná, samostatná
Ivona - uštěpačná, drzá, zahořklá
Jana - přemýšlivá, šikovná, upovídaná
Jarmila - drzá, povznesená, zasmušilá
Jaroslava - protivná, zdrženlivá, nesobecká
Jindřiška - milá, hrdá, osamělá, podivná
Jiřina - pravdomluvná, vypočítavá, rozhodná
Jitka - ostýchavá, toulavá, něžná
Johana - vznešená, tajuplná, zvědavá
Jolana - nestálá, vnímavá, nevšední
Judita - družná, smyslná, nejistá
Jůlie - smutná, nenahraditelná, družná
Justýna - nastálá, nevtíravá, spontání
Kamila - hrdá, podmanivá, žárlivá
Karina - oslnivá, starostlivá, pokorná
Karolína - výborná kámoška, pravdomluvná, starostlivá
Kateřina - marnotratná, plachá, odhodlaná
Klára - nesamostatná, přemýšlivá, pracovitá
Klaudie - oslnivá, starostlivá, pokorná
Kristýna - dvojí tváře, nespolehlivá, srandistka
Květa - uštěpačná, drzá, zahořklá
Lada - bojovná, učenlivá, spolehlivá
Laura - družná, smyslná, nejistá
Lenka - vychytralá, líná, váhavá
Leona - inteligentní, nespolehlivá, pracovitá
Liběna - nestálá, nevtíravá, spontání
Libuše - dobrosrdečná, nechá se unést, vášnivá
Liliana - surová, rozpustilá, roztržitá
Linda - rozmazlená, neupřímná, ráda vyhrává
Lucie - krutá, samostatná, zdatná lhářka
Ludmila - milá, rozhodná, bojovná
Lýdie - mrzutá, nevlídná, lehce se zamiluje
Magda - typ kluka, rázná, drzá
Mahulena - nestálá, nevtíravá, spontání
Marcela - dychtivá, náročná, náruživá
Mariana - uštěpačná, drzá, zahořklá
Marie - náladová, frajerka, pomlouvá
Marika - vznešená, tajuplná, zvědavá
Marina - nestálá, vnímavá, nevšední
Markéta - nesmiřitelná, rozhodná, rázná
Marta - rozvážná, pomlouvá, pubertální
Martina - má kuráž, smyslná, hrdá
Matylda - ohnivá, velká osobnost, netrpělivá
Michaela - tichá, nemá kuráž, pořádná
Milada - výbojná, hloupá, nesympatická
Milena - dobrácká, osamělá, spravedlivá
Miloslava - uštěpačná, drzá, zahořklá
Miluše - milá, rozhodná, bojovná
Miriam - mrzutá, nevlídná, lehce se zamiluje
Miroslava - ustaraná, zvědavá, líná
Monika - rozvážná, panovačná, sexuchtivá
Naďežda - vychytralá, málomluvná, křehká
Natálie - kamarádka, nezkazí radost, otevřená
Nataša - ohnivá, velká osobnost, netrpělivá
Nela - surová, rozpustilá, roztržitá
Nikola - rozmazlená, neupřímná, ráda vyhrává
Nina - vychytralá, málomluvná, křehká
Nora - kamarádka, nezkazí radost, otevřená
Oldřiška - tichá, posmutnělá, nerozhodná
Olga - povrchní, posměvačná, vášnivá
Olívie - vznešená, tajuplná, zvědavá
Otýlie - nestálá, vnímavá, nevšední
Patricie - oslnivá, starostlivá, pokorná
Paula - nadřazená, nekamarádská, parádivá
Pavla - nastálá, nevtíravá, spontání
Pavlína - předvádivá, obyčejná, kreativní
Petra - milá, šikovná, inteligentní
Radana - družná, smyslná, nejistá
Radka - zamlklá, vzdorná, pravdomluvná
Radmila - vychytralá, málomluvná, křehká
Rebeka - průbojná, dobrá partnerka, tolerantní
Regína - kamarádka, nezkazí radost, otevřená
Renata - vznešená, tajuplná, zvědavá
Romana - nestálá, vnímavá, nevšední
Sabina - vychytralá, málomluvná, křehká
Sandra - kamarádka, nezkazí radost, otevřená
Sára - má velký smysl pro humor, přátelská, lehce se zamiluje
Saskie - nestálá, nevtíravá, spontání
Sáva - pravdomluvná, vtipná, sobecká
Simona - rozhodná, nekreativní, upřímná
Slavěna - oslnivá, starostlivá, pokorná
Soňa - vychytralá, málomluvná, křehká
Stanislava - kamarádka, nezkazí radost, otevřená
Stela - ohnivá, velká osobnost, netrpělivá
Svatava - surová, rozpustilá, roztržitá
Světlana - rozmazlená, neupřímná, ráda vyhrává
Sylvie - povýšená, nekompromisní, zvědavá
Šárka - dětská, chápavá, zaostalá
Šarlota - oslnivá, starostlivá, pokorná
Štěpánka - milá, rozhodná, bojovná
Tamara - mrzutá, nevlídná, lehce se zamiluje
Taťána - ohnivá, velká osobnost, netrpělivá
Tereza - chce být nejlepší, nešikovná, něžná
Valérie - vychytralá, málomluvná, křehká
Vanda - kamarádka, nezkazí radost, otevřená
Vendula - družná, smyslná, nejistá
Věra - surová, rozpustilá, roztržitá
Veronika - rozmazlená, neupřímná, ráda vyhrává
Viktorie - ohnivá, velká osobnost, netrpělivá
Vilma - vychytralá, málomluvná, křehká
Viola - kamarádka, nezkazí radost, otevřená
Vladěna - vznešená, tajuplná, zvědavá
Vlasta - nestálá, vnímavá, nevšední
Xenie - vychytralá, málomluvná, křehká
Zdeňka - kamarádka, nezkazí radost, otevřená
Zdislava - oslnivá, starostlivá, pokorná
Zina - družná, smyslná, nejistá
Zita - surová, rozpustilá, roztržitá
Zlata - rozmazlená, neupřímná, ráda vyhrává
Zora - ohnivá, velká osobnost, netrpělivá
Zuzana - vychytralá, málomluvná, křehká
Žaneta - kamarádka, nezkazí radost, otevřená
Žofie - mrzutá, nevlídná, lehce se zamiluje

Medvídek z ledovce...

27. listopadu 2007 v 18:58 Klipy

Srdíška...

27. listopadu 2007 v 18:52 Obrázky
1156.jpg

Smích!!!!!! =D

27. listopadu 2007 v 18:42 Blbinky,řetězáky,vtipy,atd...prostě jakýkoliv články
...a každému sluší (teda krom těch co mají zkažené zuby:-))...
Řehtají se koně i opice, ale lidé se smějí čím dál méně, což je škoda, protože smích umí opravdu léčit. A léčba smíchem už má dokonce i svůj název - geloterapie. Ve Spojených státech už je prý tato metoda léčby zavedena několik let. Organizují se chechtací dýchánky a nejímají se profesionální baviči. Smát se hodně a často je lék nad léky...ale jak to provést když není čemu se smát??? To už nepíšou...
1) Posiluje vztahy - žádný sex, peníze nebo společné zájmy...nic neposiluje vztah mezi partnery tolik jako smích, kterýdokáže vytvořit zvláštní pouto, které dokáže odolat i pořádným krizím...
2) Posiluje imunitu a potlačuje stres - vědci dokázali, že poctivý smích zvládne zvýšit počet buněk v těle, ketré dokáží zabránit vzniku infekce a nádorů, zároveň snižují hladinu stresového hormonu...
3) Čistí plíce a tuží srdce - smích pořádně prohání bránici, která společně s mezižeberními svaly stahuje plíce tak silně, že ze sebe vyrážíme vzducj rychlostí až 100km/h, což léčí astma a jiné plicní choroby. A díky záplavě kyslíku se prokrví buňky, roztáhnou cévy, srdce začne rychleji tepat a tělo se zbavuje nečistot...
4) Tlumí bolest - podle odborníků stačí deset minut vydatného smíchu a přejde vás menstruční bolest nebo utrpení při klubající se osmičce. Když se smějete mozek vylučuje velké množství endorfinu, který působí jako morfin...tlumí bolest a otupuje smysly
5) Uvolňuje svaly - smíchem povolí svalstvo, které během řehotavých záškubů nepoužíváte...uupss...takže při delším řehtání i svěrače:-)
6) Zlepšuje paměť - podporuje propojování nervových buněk, takže si víc pamatujeme.
7) Vyplavuje pocity - pokud vás talčí nahromaděné emoce, stačí se pořádně vysmát. Smích dokáže uvolnit úzkost, vztek, strach a dokonce i sexuální přetlak.
8) Chrání zuby - ústa vyráběj více slin, které vybíjejí nepřátelské bakterie a tím chrání tesáke před zubním kazem.
9) Krotí vrásky - smích procvičuje obličejové svalstvo i šíjové svaly...také prokrvuje pleť, takže brání proti prohlubování vrásek...
------
Obr. mám odjinud

Vtipné citátky...

27. listopadu 2007 v 14:20 Básničky a citáty
KLIKNI SI NA CELÝ ČLÁNEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
♥Do jinému jámu kopá...je brigádník

Vtipy a hádanky...=)

26. listopadu 2007 v 18:40 Blbinky,řetězáky,vtipy,atd...prostě jakýkoliv články
Jaký je rozdíl mezi cigánem a opicí?

Opice trhá banány, cigán státní podporu! Víš jak vznikl tanec step???

To kdysi dávno v Africe v jedné černošské rodině bylo patnáct lidí a jen jeden zácod. Prezident Bush to ma male. Prezident Clinton to ma prumerne. Arnold

Schwarzenegger to ma velke. Madonna to nema. Papez to ma, ale nepouziva to.

...............Prijmeni.

Má to padesát očí a dva zuby, co to je? ................. ..................domov důchodců

Ovlivnil automobilový průmysl nějak morálku lidstva ?

Jistě, poklesl počet krádeží koní. Otázky:

1.proč si ten pán ohřívá pivo?

2.proč ten stejnej pán dává psa do trouby?

3.proč se sprchuje pořád teplou vodou?

4.proč chodí v létě v teplým oblečení?

5.proč má tak rád oheň?

Odpověď na všechny otázky:protože je teplej! Víte, jak se řekne činsky fotbalista?

- Ťan...

A špatnej fotbalista se řekne

- Spar Ťan... Víte proč Edison vynalezl žárovku?

Protože se bál tmy. Proč se vyrábí bílá čokoláda? Pro cikány, aby si neukousli prsty.