Poslední kolo tady Hanielka (Vanessa Hudgens)

Srpen 2007

KONEC PRÁZEK!!!

31. srpna 2007 v 23:13 Články ke škole, učení, atd.
Ch jo...končej prátky, teda ještě 2 dny, ale to už patří do září, takže já beru to že už prázky končej. No, užili ste si prázky? Já ani tak moc ne, až na pár dnů. No co...začne škola a bude třeba i náká sranda...uteče to a budou Vánoce...těšíte se..já osobně jo...no vlastně se těšim celej rok, i když nevim proč...asi se mi líběj ty světýlka ve městě a taky že je brzo tma...=P tma no. A taky se hraje hokej a chodíme s kamí bruslit na led. A ten hokej...neřeště to já prostě hokej miluju i když sem holka, jsem už taková, ale jako nehraju ho , i když by asi byla sranda dooost velká, jenom na něj jezdim koukat, hlavně do Litvínova a teď do Ústí nad Labem. No hele nemusim to tu všechno psát. Tak si užijte poslední 2 dny prázek. Ahojííííííííííííííííííííííííííííííííííík. =)

Smutný příběh pejska

31. srpna 2007 v 20:33 Story
Smutný příběh štěňátka
Nepamatuji si toho moc o místě, kde jsem se narodil. Bylo to stísněné a tmavé místo a lidé si s námi nikdy nechodili hrát. Pamatuji si maminku a její měkkou srst, ale byla často nemocná a velmi hubená. Měla jen velmi málo mléka pro mě a mé bratříčky a sestřičky. Pamatuji si, že mnozí z nich umřeli a velmi mi chyběli.
Pamatuji si na den, kdy mě vzali od maminky. Byl jsem velice smutný a vystrašený. Moje mléčné zoubky sotva vyrostly a opravdu jsem měl být ještě u maminky, ale ona byla taková nemocná a lidé stále mluvili o tom, že chtějí peníze a jde jim na nervy ten nepořádek, který já a moje sestra děláme. Tak nás dali do klece a vzali na neznámé místo. Pouze nás dva. Choulili jsme se k sobě a byli jsme tak vystrašení. Stále nás nikdo nepřišel pohladit. Tolik nových věcí, zvuků a pachů. Jsme v obchodě, kde je tolik různých zvířat. Některá piští, jiná mňoukají, další pípají. Moje sestřička a já jsme natlačení v malé kleci. Slyším i jiná štěňátka. Vidím lidi, kteří se na mne koukají, líbí se mi ,,malí lidé´´- děti, vypadají tak mile a směšně, jakoby si chtěli se mnou hrát. Celý den zůstáváme v malé kleci; někdy protivní lidé bouchnou do naší klece a vylekají nás. Často nás vyndávají ven, aby nás ukázali lidem. Někteří jsou jemní, jiní nám způsobují bolest; vždy slyšíme: ,,Ach, jací jsou rozkošní, chtěl bych jedno domů, ale nikdy si nás nikdo nevezme.


Moje sestřička minulou noc zemřela, když byla v obchodě tma. Položil jsem si hlavu na její jemný kožíšek a cítil jsem, jak život uniká z jejího malého hubeného tělíčka. Slyšel jsem je mluvit, že byla nemocná a že by mne měli prodat za sníženou cenu, abych co nejdříve opustil obchod. Myslím, že moje slabé zavytí bylo jediným projevem smutku nad mojí sestřičkou, neboť její tělíčko ráno vzali ven z klece a nevím jak s ním naložili.


Dnes přišla jedna rodina a koupila si mne! Och, šťastný den! Je to milá rodina. Opravdu, opravdu mě chtějí! Koupili mi misku a krmivo a malé děvčátko mne drží tak něžně v náručí. Mám ji tak rád! Mamka a taťka říkali, že jsem milé a krásné štěně! Dostal jsem jméno Anděl, neboli Andílek. Rád olizuji mé nové lidi. Rodina se o mne výborně stará, mají mne rádi a jsou něžní a milí. Jemně mne učí, co je správné a co ne, dávají mi dobré jídlo a moře lásky. Chci se jenom zavděčit těmto úžasným lidem. Mám velmi rád malé děvčátko a rád si s ním hraji a honím.


Dnes jsem byl u veterináře. Bylo to zvláštní místo a já jsem se bál. Dostal jsem nějaké injekce, ale moje nejlepší kamarádka, malé děvčátko, mne jemně držela a povídala, že to bude v pořádku. Tak jsem se uklidnil. Veterinář musel říkat něco smutného mé milované rodině, protože vypadali strašně smutní. Zaslechl jsem něco jako ,,silná dysplazie kloubů´´ a něco o mém srdci. Zaslechl jsem veterináře zašeptat něco o rádoby chovatelích a že moji rodiče určitě nebyli testovaní. Nevím, co to všechno znamená, ale bolí mne vidět moji rodinu takovou smutnou. Ale stále mne milují a já je mám také stále velice rád.


Už je mi 6 měsíců. Ve věku, kdy jsou jiná štěňátka silná a bláznivá, mne hrozně bolí jenom se pohnout. Bolest nikdy nepřestává. Bolí mne běhat a hrát si s mým milovaným děvčátkem a těžko se mi dýchá. Snažím se ze všech sil být silným štěňátkem, jakým bych měl být, ale je to těžké! Láme mi to srdce, když vidím děvčátko takové smutné a když slyším mamku a taťku říkat, že ,,asi už nastal ten čas´´. Několikrát jsem byl na tom místě u veterináře a zprávy nikdy nebyly dobré. Vždy mluví o ,,dědičných problémech´´.


Já přeci chci jen cítit teplé sluneční paprsky, hrát si a tulit se k mojí rodině. Minulá noc byla nejhorší. Bolest byla mou stálou společnicí. Teď už mne bolí i se postavit a napít se. Chci se postavit, ale můžu už jen kňučet bolestí.


Vzali mne naposledy do auta. Všichni jsou takoví smutní a já nevím proč. Byl jsem zlý? Snažil jsem se být hodný a mít všechny rád. Co jsem udělal špatně? Och, jen kdyby ta bolest pominula! Kdybych jen mohl usušit slzy mého děvčátka! Vystrčím jazyk, abych jí olíznul ruku, ale můžu jen zakňučet bolestí.


Stůl u veterináře je takový studený. Tak hodně se bojím. Všichni lidé mne objímají a hladí. Pláčí do mého kožíšku. Cítím jejich lásku a smutek. Podařilo se mi jemně oblíznout jejich ruce. Ani veterinář nevypadá dneska tak přísně. Je jemný a cítím jakousi úlevu. Děvčátko mne drží jemně a já jí děkuji za všechnu lásku, co mi dala. Cítím jemné píchnutí v přední tlapce. Bolest začíná ustupovat. Cítím, jak na mne jde klid. Teď můžu něžně olízat její ruku. Začínám vidět sny: vidím přicházet mojí maminku a mé bratříčky a sestřičky na vzdáleném zeleném místě. Říkají, že tam není bolest, jen pokoj a štěstí. Dávám mé rodině sbohem jediným způsobem, který znám - slabým zavrtěním ocásku. Doufal jsem, že s nimi strávím hodně, hodně měsíců, ale nebylo mi to souzeno. ,,Víte´´, povídal veterinář, ,,štěňata v pet-shopech nepochází od etických chovatelů´´. Bolest teď ustává a já vím, že přejde mnoho let, než uvidím svou milovanou rodinu znovu.
Kdyby se to jenom všechno událo jinak.
Tenhle příběh koluje po internetu, dejte si ho taky na svůj blog ať už se tohle nikdy nestane! Prosím...!!! Vám přece taky musí být líto toho štěňátka, ne?!


18.BLESKAJDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

28. srpna 2007 v 10:00 Bleskowky :)
1.Čau.

2.Jak je?

3.Hlásni pro mě pls TADY! Sem Hanieka.

4. Kolikátý to byl hlas?

5. Papa.

Řetězák

28. srpna 2007 v 0:55 Blbinky,řetězáky,vtipy,atd...prostě jakýkoliv články
Napiš 1. osobnost nebo skupinu která tě napadne od daného písmena....
A- Avril lavigne
B- Beyoncé
C- Ciara
D- Daniel Radcliffe
E- Eva Farná
F- Fergie
G-Gwen Stefany
H- Hilary Duff
I- Iveta Bartošová
J- Jesse McCartney
K- Kelly Clarkson
L- Lucie Bílá
M-Mandrage
N- Nelly Furtado
O- Orlando Bloom
P- Paris Hilton
Q- Qeen
R- Rihanna
S- Shakira
T- Timberlake Justin
U- U2
V- Verona
W- Watson Emma
X- X-Tina
Y- Neim
Z- Zbyněk Drda
Ostatních 6 blogařů, co už vyplnili řetězák, vždycky si to číslo změń podle toho kolikátý si.

17. BLESKAJDA!!!!!!!!!!!!!!!

25. srpna 2007 v 10:00 Bleskowky :)
1.Ahojda.

2. Hlásni pro mě pls TADY! Sem Hanieka.
3. Kolikátý to byl hlas?

4. Jak je?

PS: Sem teď pryč, takže ceny budou až se vrátim a napíšu vám na blog. Papa.

16.BLESKAJDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

24. srpna 2007 v 10:00 Bleskowky :)
1.Ahoj.

2.Jak je?

3.Hlásni pro mě pls TADY! Sem Hanieka.

4.Kolikátý to byl hlas?

5.Pak ti dám vědět na blog, až budou diplomky. Papa.

Jedu pryč...

24. srpna 2007 v 1:01 Můj deníček!!! =-*
Ahojda, jedu pryč. Jenom na pár dnů v neděli nebo v pondělí sem z5. Tak pak udělám diplomky a další kolo SONB.. Zatim pa mějte se fajn a užijte si poslední dny prázdnin. Pa =P

SONB - 2. KOLO!!!

24. srpna 2007 v 0:42 Soutěž!!!!!!!!!!!!!!
Ahoj lidičky, tak je tu 2. kolo SONB. Dejte hlasy těm nejlepším, ať vyhraje ten, co si to zaslouží. Kolo bude trvat do 28. srpna. Tak přeju hodně štěstí. PS: Diplomky budou až zkončí celá SONB. Páč už tolik nestíhám. A tady máte blogísky soutěžících.
1. StAnUsCh - www.emogirl-pipi.blog.cz
2.Liquid skin - www.samotna-samotinka.blog.cz
3.Bainkamt - www.now-blog.blog.cz
4.Veve - www.pop-fun.blog.cz
5.Addika - www.addusky.blog.cz
6.Pólinka - www.johanka-v.blog.cz


Fakt úža adreska...=)

21. srpna 2007 v 14:57 Good www. stránky
Ahojda lidičky, mám tu jednu www.adresku, která je fakt pěkná, určo se mrkni a pak napiš do komentářů, jestli ses koukl/a, a nech tam i svojí adresu blogu a jméno...možná, že za to něco ode mě dostaneš, ale jen pokud klikneš a já to poznám, jestli si klikl/a!!! Tak, ale fakt se tam mrkni a napiš do komentíků....za dárek to stojí a nic ti to neudělá. KLIKNI TADY!!! Papa =P


Hlásni pro Richieho...

20. srpna 2007 v 20:07
Ahoj, jestli se ti líbí Richie z Us5 tak pro něj hlásni TADY! Je to dobrej zpěvák a jestli ho ani tak moc neznáš, tak pro něj i tak hlásni. A nebo si tam vyber, sou tam i jiní kluci...papa =P

1.kolo Soutěže O Nej Blog

20. srpna 2007 v 17:19 Soutěž!!!!!!!!!!!!!!
Další SONB!!! Tak hlasujte, nevim jak dlouho bude trvat, ale myslim že dlouho páč pojedu pryč...takže možná že bude trvat až do konce prázdnin...aspoň budete moct hlasovat co nedýl...tak se mějte a hlasujte pro toho kdo má nej bog....papa.
1. StAnUsCh - www.emogirl-pipi.blog.cz
2.Kikuschka - www.kiki-bm.blog.cz
3.Liquid skin - www.samotna-samotinka.blog.cz
4.Bainkamt - www.now-blog.blog.cz
5.Veve - www.pop-fun.blog.cz
6.LARUŠKA - www.kajdyblog.blog.cz
7.Addika - www.addusky.blog.cz
8.Pólinka - www.johanka-v.blog.cz
9.Alex - www.alexsro.blog.cz
10.Telda@..:-)) - www.dankagood2.blog.cz


2 SONB - přihlášky!

19. srpna 2007 v 20:07 Soutěž!!!!!!!!!!!!!!
Ahoj, mám tu další SONB!!! Tak se přihlaště 1.kolo bude trvat dlouho, ještě nevim přesný datum...papa

PŘIHLÁŠKA!!!

1. Jméno.

2.www.

3.O čem je tvůj blog?


Výsledky SONB.

18. srpna 2007 v 17:21 Soutěž!!!!!!!!!!!!!!
Takže je už konec SONB.
1. místo - Lucka
2. místo - Baja
3. místo - Aneta
PS: diplomky budou co nejdřív. papa.
1.Baja41 % (7 hlasy)41 %7 hlasy
2.Lucka47 % (8 hlasy)47 %8 hlasy
3.Aneta12 % (2 hlasy)12 %2 hlasy

15.BLESKAJDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

18. srpna 2007 v 12:24 Bleskowky :)
1.Ahoj.
2.Hlásni pro mě TADY. Sem Hanieka. kolikátý to byl hlas?
3.Hlásni pod textem v anketě, třeba pro Lucku. Kolikátý to byl hlas?
4.Papa... =)
Konec hlasování v SONB!!! Bylo to:
Baja - 7hlasů
Lucka - 8hlasů
Aneta - 2hlasy!!!!!!!!!! Takže když hlásnete teď tak to už neplatí!!!